KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14488181
nr 1448 8181
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Solflicka. Signerad, numrerad 9/40. Bildmått: 20x15, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:47:56
300 kr
400 kr
450 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin